WhatsApp Destek
Web'e Özel
Özel Fiyat
ALPINE

Alpine X902D-OC3 Skoda Octavia 3 İçin 9 İnç Gelişmiş Navigasyon İstasyonu

  • X902D-OC3
  • TÜKENDİ
12.215,69
Skoda Octavia 3 aracınızı Alpine Style ile yükseltin!
 

Skoda Octavia 3 için Apple Carplay ve Android Auto uyumlu, 9” Dokunmatik Ekranlı TomTom haritaları yüklü Gelişmiş Navigasyon İstasyonu - X902D-OC3

Alpine, Skoda Octavia 3 (Model Code 5E, 2012 ve daha sonrası) için geliştirdiği 2. nesil Alpine Style ürürünü gururla sunar: En yeni özelliklerle Skoda aracınızda mükemmel sistem entegrasyonu.
Mümkün olan en büyük ekran büyüklüğünü (9 inç), Apple CarPlay ve Android Auto uyumluluğu da dahil olmak üzere geniş medya seçeneklerini ve Tom Tom haritalar yüklü iGO Primo Nextgen navigasyon programını yalnızca Alpine birarada sunar. Bu muhteşem sistemle birlikte üst-sınıf ses kalitesi ve hassas ses ayarlama özelliklerine sahip olursunuz. 
Birinci sınıf bileşenlerle mükemmel araç entegrasyonu.
Tavizsiz performans.
 

Skoda Octavia 3 için özel olarak tasarlandı!
Alpine Style Navigation Designed for Skoda Octavia 3 - X902D-OC3
 

Yüksek Çözünürlüklü 9 inç dokunmatik ekran

Konsolunuzu sinematik deneyime dönüştürün: Alpine sistemin en belirgin özelliği yüksek çözünürlüklü 9 inç dokunmatik özellikli - bugüne kadar herhangi bir Skoda Octavia 3 üzerinde kullanılan en büyük ekrandır. Gerçekten de birçok Skoda Octavia 3'te bulabileceğiniz standart 7 inç Skoda Bolero teyp ekranından %80 daha büyüktür. Bu ekstra-büyük ekran, aydınlık, yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesiyle sizi kendine hayran bırakacak - inanmak için görmeniz lazım.

Skoda Octavia 3 Steering Wheel Remote Control Buttons X902D-OC3
Skoda Octavia 3 Driver Information Display X902D-OC3

Direksiyondan Kumanda Kontrolleri 

Alpine Sistem, direksiyondan kumanda kontrollerine bağlanır.  Böylelikle Alpine cihazınızın sesini, telefon ve müzik kontrollerini ve diğer kontrolleri direksiyondan kumanda etmek gibi kullanışlı bir özelliği kaybetmezsiniz. Hatta sisteminize bir iPhone bağladığınızda, Siri'yi aktifleştirebilirsiniz - direksiyondan kumanda tuşuyla!

Sürücü Bilgi Ekranı

Gösterge panelindeki mini-ekran da Alpine sisteminize bağlanır, radyo istasyon isimleri, şarkı ve sanatçı başlıkları, arayan kişi bilgisi, her dönüşte navigasyon kılavuz okları ve daha birçok gösterge görüntülenir.
Skoda Octavia 3 - Parking Sensors - X902D-OC3
 

Park Sensörleri

Aracınızda fabrika çıkışı park sensörü varsa, bu kullanışlı özelliği Alpine yükseltmesiyle kaybetmeyeceksiniz. Park sensörü, Alpine ekranınıza bağlanacaktır, eşsiz grafiklerle mesafe gösterilir ve engel bildiren uyarı sesleri verilir.

Skoda Octavia 3 - Rear View Camera - X902D-OC3
Skoda Octavia 3 - Camera installation kit - KIT-R1AU

Geri Görüş Kamerası

Octavia 3 aracınız orijinal Skoda geri görüş kamerasına sahipse Alpine sistemle birlikte çalışacaktır. Kamera geri vitese geçildiğinde otomatik olarak devreye girer.

Geri Görüş Kamerası Kurulum Kiti

Aracınızda fabrika çıkışı geri görüş kamerası yoksa bu kullanışlığı özelliğe sahip olmanızı öneririz. KIT-R1AU Kamera Kurulum Kiti sayesinde Alpine Çok Bakışlı Geri Görüş Kamerası HCE-C252RD, Geri Görüş Kamerası HCE-C127D veya Geniş Açılı Geri Görüş Kamerası HCE-C157D gibi ürünlerden birini kullanabilirsiniz.

Skoda Octavia 3 - Vehicle System Setup - X902D-OC3
Skoda Octavia 3 - Air Condition Display - X902D-OC3
 

Araç Sistem Ayarları

Skoda 3 radyo ekranı, araç ayarlarını ve düşük motor yağı gibi uyarıları göstermek için de kullanılır. Alpine sistem, Skoda 3'ün'nin elektronik sistemleriyle tamamen uyumludur ve tüm menülerle uyarıları gösterir. (Ülkeler arası farklardan ötürü orijinal trafik işareti tanıma özelliği hariç)

Klima Görüntüsü

X902D-OC3 / i902D-OC3 sürücü ve sürücü yardımcısı için Klima ve Koltuk ısıtıcısında seçili sıcaklıkları, seçili ızgaraları v.b bilgileri görsel olarak bildirir. Herhangi bir ayarı değiştirdiğinizde ilgili grafikler birkaç saniyeliğine ana ünite ekranınızda otomatik olarak belirecektir.  

Skoda Octavia Start-up Screen - X902D-OC3
 

Açılış Ekranı

Alpine 2 temel açılış ekranı hazırlamıştır (Skoda Octavia 3, Skoda Octavia 3 RS), zevkinize göre bir açılış ekranı hazırlayıp cihaza yüklemeniz de oldukça kolaydır.

 
Şahsi Medya Uzmanınız
Skoda Octavia 3 - Big Screen Entertainment - X902D-OC3

Büyük Ekran Eğlencesi

Alpine sistem, filmlerin, müzik videolarınının ya da USB bellekler, HDMI çıkış veren en güncel akıllı telefonlar veya portatif video cihazlar (opsiyonel kablo ve adaptörler gerekir) üzerinden TV dizilerinin keyfini sürmenize imkan tanır. iPod ya da iPhone cihazınızı da 7" yüksek çözünürlük ekranda video yürütmek üzere Alpine cihaza bağlayabilirsiniz. Sürüş güvenliği için video yürütme özelliği sadece araç hareket halinde değilken kullanılabilir. Hatta uzun trafik sıkışıklıklarında TV izlemek isterseniz, Alpine, piyasaya sürdüğü yepyeni DVB-T2 tuner (TUE-T220DV) ile buna da olanak tanır (Şu an Türkiye'de sadece test yayını yapılmaktadır) FLAC formatında gelen yüksek çözünürlüklü ses dosyalarını dahi yürütebilirsiniz - 24/96 ve 24/192 yüksek çözünürlüklü sesler desteklenmektedir.

Skoda Octavia 3 - Works with Apple CarPlay - X902D-OC3
Skoda Octavia 3 - Works with Android Auto - X902D-OC3
 

Apple CarPlay ile birlikte çalışır

Apple CarPlay uyumluluğuyla inovatif i902D-OC3 / X902D-OC3, iPhone telefonunuzu yollarda daha akılcı bir şekilde kullanmanızı sağlar. Apple CarPlay, iPhone kullanıcılarına, telefon görüşmeleri yapmak, haritaları kullanmak, müzik dinlemek ve mesajları tek bir söz ya da dokunuşla takip etmek için inanılmaz içgüdüsel bir yolunu sunar. Hatta, Spotify, internet radyosunu veya podcastlerin keyfini sürebilirsiniz. CarPlay destekleyen iPhone telefonunuzu Alpine cihazınızın USB yuvasına yerleştirin, başlayabilirsiniz.

Android Auto ile birlikte çalışır

Android Auto güvenlik düşüncesiyle tasarlanmıştır. Basit ve içgüdüsel bir arayüzle, entegre direksiyondan kumanda kontrolleriyle ve yeni, güçlü sesli komut aksiyonlarıyla, dikkatinizi yola verebilmeniz için minimum ilgi gerektirecek şekilde tasarlanmıştır. Android Auto, kullanışlı bilgileri kartlar şeklinde organize eder ve ihtiyaç duyulduğunda size otomatik olarak gösterir. Hem Apple CarPlay ve hem de Android Auto, en yüksek isabette konumlandırma için i902D-OC3 / X902D-OC3'ün navigasyon antenini (GPS + GLONASS) kullanır.

Skoda Octavia 3 - Built-in Bluetooth® Technology - X902D-OC3
Skoda Octavia 3 - Connect Your Smartphone - X902D-OC3

Tümleşik Bluetooth® Teknolojisi

Tümleșik Bluetooth® modülü cep telefonlarının eller serbest telefon görüșmeleri için kablosuz bağlantı kurabilmesine imkan tanır, yazılım güncellemeleri en yeni telefonlarla uyumluluğu güncel tutar. Akılda kalıcı kullanıcı arayüzü kullanımı oldukça kolay hale getirir. Bluetooth® telefondan ses yayınına da olanak tanır: Ses dosyalarınızı ve hatta internet radyosunu kablosuz olarak Alpine cihazınıza gönderebilir, araç hoparlörlerinden dinleyebilirsiniz.

Akıllı Telefonunuzu bağlayın

Apple CarPlay kullanmıyorsanız veya iPhone 4/4S gibi nispeten eski bir iOS telefonunuz varsa USB veya Bluetooth bağlantısı üzerinden telefonunuzda kayıtlı müziği araç hoparlörlerinizden dinleyebilirsiniz. Android telefonlarda da Android Auto kullanmasanız bile Bluetooth bağlantısıyla telefonu bağlamanız mümkündür.

Skoda Octavia 3 - DAB Digital Radio - X902D-OC3
Skoda Octavia 3 - DVD Player DVE-5300G

DAB/DAB+ Digital Radyo

Tümleşik DAB/DAB+/DMB tuner, eşsiz, gürültüsüz yüksek ses kalitesi için radyo sinyal alımında en güncel dijital teknolojiyi kullanır. DAB, geleneksel FM radyoya göre birçok avantajı da beraberinde getirir: İlk sinyal taramayla birlikte, daha geniş bir radyo istasyonu yelpazesinden istediğiniz kanalları, alfabetik veya tür (genre) listesi üzerinden seçebilirsiniz.

Opsiyonel DVD Yürütücü

Alpine Bilgi-Eğlence sisteminize, DVD ve CD yürütme kabiliyeti ekleyebilirsiniz. DV5300, Octavia 3'ün torpido gözünde bulunan orijinal CD sürücüsü kompartımanına göre üretilmiştir. Hayran bırakan görüntü kalitesi için HDMI bağlantısı kullanır ve tüm kontrolleri dokunmatik ekran üzerinden yapılabilir. Gerekli tüm kurulum aparatları kutu içeriğine dahildir.

 
2 Taksit3 Taksit
6,107,85 x 2Toplam : 12,215,70 TL4,071,90 x 3Toplam : 12,215,70 TL
6,107,85 x 2Toplam : 12,215,70 TL4,071,90 x 3Toplam : 12,215,70 TL
6,107,85 x 2Toplam : 12,215,70 TL4,071,90 x 3Toplam : 12,215,70 TL
6,107,85 x 2Toplam : 12,215,70 TL4,071,90 x 3Toplam : 12,215,70 TL
6,107,85 x 2Toplam : 12,215,70 TL4,071,90 x 3Toplam : 12,215,70 TL
6,107,85 x 2Toplam : 12,215,70 TL4,071,90 x 3Toplam : 12,215,70 TL

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu


Önerilen Ürünler

Bu ürünle bağlantılı ürünler

Benzer Ürünler

Aynı kategorideki diğer ürünler

E-Bülten Abone Ol

En son haberler, yeni çıkan ürün bildirimleri ve kampanyalar için kaydolun

Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.